Přijímáme nové pacienty na vyšetření znamének digitálním dermatoskopem. Aplikace krevní plasmy - přirozené omlazení pleti
tel. 734 155 858
(volejte v dopoledních hodinách)

Digitální dermatoskop FotoFinder ATBM master

Vyšetření znamének s využitím umělé inteligence AI

  • Rychlé a přesné celotělové vyšetření znamének s funkcí Mosaic
  • Automatické seřazení všech znamének do šachovnice podle velikosti a změny v čase.
  • Umělá inteligence při vyhodnocování znamének pouze s FotoFinderem.
  • Přesnost a obrazová dokonalost. Již z přehledového snímku získáváme dermatoskopický obraz.
  • Polarizované přehledové i mikroskopické snímky bez odlesků.

FotoFinder představuje revoluční systém pro dermatoskopické mapování celého těla s vyhodnocením a posouzením rizikovosti jednotlivých projevů.

Celotělové snímkování v polarizovaném světle s funkcí Mosaic a načtením všech projevů na celém těle do šachovnice, nám umožňuje zpřesnit a zrychlit průběh vyšetření. Robot nic nepřehlédne a seřadí znaménka podle velikosti a rizikovosti změny v čase.

Software založený na umělé inteligenci – AI (Artificial Intelligence) Moleanalyzer Pro poskytuje druhý názor. Pomáhá lékařům při analýze a hodnocení rizik kožních projevů. Systém je založen na jednom z nejvýkonnějších algoritmů, které byly doposud hodnoceny v testech.

Cílem je co nejčasněji odhalit rakovinné změny na kůži!

Nový postup ATBM pro automatizované celotělové mapování pomáhá s co nejčasnějším spozorováním melanomu pomocí celotělové dermatoskopie, která je dalším vývojem dvoustupňové metody digitálního sledování, plně automatizované, časově úsporné a ve vynikající kvalitě. Revoluce v co nejčasnějším odhalení rakoviny kůže! Celkově vede kombinace zobrazování celé kůže s FotoFinder AI ke zvýšení přesnosti při diagnostice v dermatologii.

 

Celotělové dermatoskopie FotoFinder ATBM master

Nový pracovní postup celotělové dermatoskopie FotoFinder ATBM master, podporovaný umělou inteligencí FotoFinder, nám pomáhá najít podezřelá, nová a změněná znaménka mnohem rychleji a přesněji než dříve a výrazně zkrátí dobu vyšetření!

Tato převratná technologie umožňuje vyhodnotit mateřská znaménka bez dermatoskopu. Díky extrémně vysokému rozlišení, polarizovaným a RAW zpracovaným fotografiím a výkonnému zpracování obrazu jsou dermatoskopické struktury viditelné již na klinickém snímku. Integrovaný dermatoskop medicam 1000s používáme pouze pro projevy, které vyžadují další vyšetření. Vizualizuje struktury zvětšené až 400krát!

Kontrola od hlavy k patě

Díky velkolepé kvalitě makrosnímků pořízených ze vzdálenosti 1.6m se videodermoskopie zaměřuje na několik atypických projevů, které vyžadují další objasnění. Díky tomu se přímý tělesný kontakt při dermoskopii sníží na minimum.

Zaměření na včasnou detekci melanomu „de novo“

Nedávné studie ukazují, že 71 % všech melanomů nevzniká ze stávajících znamének, ale vyvíjí se "de novo" na zdravé kůži. K jejich co nejčasnější lokalizaci slouží komplexní preventivní péče nejen o jednotlivá znaménka, ale o celou kůži a to prostřednictvím inteligentní kombinace automatizovaného celotělového mapování a videodermatoskopie. Tato dvoustupňová metoda digitálního sledování je nejpokročilejší metodou pozorování a hodnocení kůže. Je praktikována špičkovými odborníky po celém světě pomocí přístroje FotoFinder.

FotoFinder AI – umělá inteligence v ATBM master

Společnost FotoFinder vynalezla postup ATBM a díky ATBM master jej revolučně změnila. Umělá inteligence (AI) prochází technologií jako tepny tělem. Důmyslný cyklus, díky němuž jsou systémy ATBM master stále bezpečnější a výkonnější! FotoFinder AI se používá v celotělové dermatoskopii a také s přístrojem Moleanalyzer pro v dermoskopii.

 

Mozaika znamének

Odhalí "ošklivé káčátko" na první pohled! Bodyscan master filtruje znaménka pacienta ze VŠECH celkových snímků těla. Inteligentně je seřadí podle nových, změněných a nezměněných znamének a uspořádá je na obrazovce. Toto mozaikové zobrazení pomáhá identifikovat podezřelé léze na první pohled.

Umělá inteligence pro hodnocení znamének

Volitelné skóre AI Score je dokonalým pomocníkem při hodnocení melanocytárních a nemelanocytárních projevů. Ať už se jedná o melanom in situ nebo bazocelulární karcinom, jeho specifičnost a citlivost je působivá.

 
 

Na vyšetření lze čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny. Cenu vyšetření digitálním dermatoskopem najdete v ceníku.

 
 
Objednat se můžete na tel. čísle 734 155 858.  

Ochrana osobních údajů

Tvorba www Unigena